Радіатор інтеркулера Citroen Jumper/Fiat Scudo/Peugeot Expert 1.6/2.0/2.2D Multijet/HDi 06- 40004347 Avtomenu
- Немає в наявності
- Код: 40004347
6 240 ₴
+380 (68) 622-22-75
- +380 (50) 622-22-75

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
40004347

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
40004347
(VAN WEZEL)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 0090180002 | AKS DASIS | 067012N | AUTOGAMMA | 105253 |
| AVA QUALITY COOLING | PEA4347 | CITROËN/PEUGEOT | 0384J9 | CITROËN/PEUGEOT | 0384P1 |
| DIEDERICHS | DCA1008 | FAST | FT55515 | FIAT | 0014400686 |
| FIAT | 14400686 | FIAT | 1440068680 | FIAT | 1440094280 |
| FIAT | 1498985080 | FRIGAIR | 07043130 | JDEUS | 807M26A |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 1553071 | LANCIA | 1440094280 | LANCIA | 1498985080 |
| MAGNETI MARELLI | 351319202040 | MAGNETI MARELLI | 351319204260 | MAHLE | CI181000P |
| MAXGEAR | AC664059 | MOTAIR TURBO | 570025 | MOTAIR TURBO | 570026 |
| NISSENS | 96609 | NRF | 30192 | PRASCO | CI942N002 |
| PRASCO | PEA4347 | THERMOTEC | DAC006TT | VALEO | 818651 |
| WILMINK GROUP | WG1723769 | WILMINK GROUP | WG2208260 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | Citroen DISPATCH | Citroen DISPATCH фургон |
| Fiat ULYSSE (179AX) | Fiat SCUDO (270_) | Fiat SCUDO фургон (270_) |
| Fiat SCUDO c бортовой платформой/ходовая часть (270_) | LANCIA PHEDRA (179) | Peugeot 807 (E) |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | Peugeot EXPERT фургон (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | Toyota PROACE фургон/универсал |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 40004347 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 300 мм |
| Ширина ядра радіатора | 156 мм |
| Глибина ядра радіатора | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | C8, 807, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 60 |
| Випускн.-Ø [мм] | 60 |
| Глибина мережі [мм] | 80 |
| Довжина мережі [мм] | 300 |
| Код товару | 40004347 |
| Матеріал бачка (радіатор) | полімерний матеріал |
| Матеріал ребра охолодження | алюміній |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 156 |
- Ціна: 6 240 ₴



