Радіатор інтеркулера VW Passat 1.8 00-05 MAHLE CI 346 000S Avtomenu
- Немає в наявності
- Код: CI346000S
4 829 ₴
+380 (68) 622-22-75
- +380 (50) 622-22-75

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
CI346000S

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CI 346 000S
(MAHLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 487001N | AUDI | 3B0145805N | AUDI | 3B0145805E |
| AUDI | 3B0145805H | AUDI | 8D0145805D | AUDI | 3B0145805H |
| AUDI | 3B0145805M | AUDI | 8D0145805B | AUDI | 8D0145805D |
| AUDI | 3B0145805M | AUDI | 3B0145805E | AUDI | 3B0145805N |
| AVA QUALITY COOLING | VNA4216 | AVA QUALITY COOLING | VN4216 | BEHR HELLA SERVICE | 8ML376776611 |
| BSG | BSG90535004 | CUPRA | 8D0145805B | CUPRA | 3B0145805N |
| CUPRA | 8D0145805D | CUPRA | 3B0145805H | CUPRA | 3B0145805M |
| CUPRA | 3B0145805E | DIEDERICHS | 8224606 | FEBI BILSTEIN | 33534 |
| FRIGAIR | 07103024 | HELLA | 8ML376776611 | JDEUS | 830M16A |
| JDEUS | 801M20A | JP GROUP | 1117500700 | KALE OTO RADYATÖR | 342375 |
| KAMOKA | 7750099 | KLOKKERHOLM | 9539304216 | KLOKKERHOLM | 9539304238 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 1556514 | LORO | 0530180001 | MAXGEAR | AC625808 |
| NISSENS | 96731 | NRF | 30147A | NRF | 30147 |
| PRASCO | VN4216 | PRASCO | VNA4216 | PROFIT | PR9555T1 |
| RIDEX | 468I0056 | SEAT | 3B0145805E | SEAT | 3B0145805H |
| SEAT | 3B0145805E | SEAT | 3B0145805H | SEAT | 8D0145805D |
| SKODA | 3B0145805E | SKODA | 8D0145805B | SKODA | 8D0145805D |
| SKODA | 3B0145805H | SKODA | 8D0145805D | SKODA | 3B0145805M |
| SKODA | 3B0145805N | SKODA | 3B0145805E | SKODA | 3B0145805H |
| Stark | SKICC0890055 | SWAG | 30933534 | THERMOTEC | DAW004TT |
| VAG | 3B0145805E | VAG | 3B0145805H | VAG | 8D0145805D |
| VAG | 3B0145805N | VAG | 3B0145805M | VAG | 3B0145805E |
| VAG | 8D0145805D | VAG | 3B0145805H | VAG | 8D0145805B |
| VALEO | 818720 | VEMO | V15605064 | VW | 8D0145805B |
| VW | 3B0145805E | VW | 8D0145805D | VW | 3B0145805N |
| VW | 3B0145805M | VW | 3B0145805H | VW | 8D0145805D |
| VW | 3B0145805E | VW | 3B0145805H | WILMINK GROUP | WG1723734 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Skoda SUPERB (3U4) | VW PASSAT (3B3) | VW PASSAT Variant (3B6) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | CI346000S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 230 мм |
| Ширина ядра радіатора | 207 мм |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто [г] | 1878 |
| Висота паковання [см] | 36,00 |
| Глибина мережі [мм] | 62 |
| Довжина мережі [мм] | 230 |
| Довжина паковання [см] | 42,4 |
| Код товару | CI346000S |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Матеріал ребра охолодження | алюміній |
| Ширина мережі [мм] | 207 |
| Ширина упаковки [см] | 19,30 |
- Ціна: 4 829 ₴




