Сальник розподільного валу BMW 3 (E30)/5 (E28/E34)/7 (E23/E32/E38)/8 (E31) -01 (28x40x7) M70/ 562.939 Avtomenu
- Немає в наявності
- Код: 562939
270 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 622-22-75
- +380 (50) 622-22-75

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
562939

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
562.939
(ELRING)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 15006000 | BBR Automotive | 0011022339 | BGA | OS6365 |
| BMW | 12714154 | BMW | 17071073 | BMW | 11141271415 |
| BMW | 11141707107 | CORTECO | 20020463B | FEBI BILSTEIN | 04591 |
| GLASER | P7621901 | REINZ | 811915910 | SWAG | 20904591 |
| VICTOR REINZ | 811915910 | WILMINK GROUP | WG1004522 | WILMINK GROUP | WG1163004 |
| WILMINK GROUP | WG1193665 | WILMINK GROUP | WG1226496 | WILMINK GROUP | WG1249897 |
| WILMINK GROUP | WG1427726 | WILMINK GROUP | WG1433755 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 3 (E30) | BMW 3 кабрио (E30) | BMW 7 (E38) |
| BMW 7 (E32) | BMW 8 (E31) | ROLLS-ROYCE SILVER SERAPH |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 562939 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, 7-Series, Silver Seraph |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 7 |
| Захист від пилу | без пилозахисного краю |
| Код товару | 562939 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | AW |
- Ціна: 270 ₴



