Радіатор інтеркулера VW Golf/Bora/Skoda Octavia/Seat Leon 1.9TDI 00-10 VAN WEZEL 03004354 Avtomenu
- Немає в наявності
- Код: 03004354
4 374 ₴
+380 (68) 622-22-75
- +380 (50) 622-22-75

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
03004354

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
03004354
(VAN WEZEL)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 047005N | ASAM | 74271 | AUDI | 1J0145803N |
| AUTOGAMMA | 104614 | AVA QUALITY COOLING | AIA4354 | DIEDERICHS | DCA1038 |
| MAGNETI MARELLI | 351319204870 | MAHLE | CI485000S | MAXGEAR | AC621564 |
| NISSENS | 96679 | NRF | 30936 | PRASCO | AD016N004 |
| PRASCO | AIA4354 | THERMOTEC | DAA009TT | VAG | 1J0145803AB |
| VAG | 1J0145803D | VAG | 1J0145803L | VAG | 1J0145803N |
| VAG | 1J0145805E | VALEO | 817557 | VEMO | V15601203 |
| WILMINK GROUP | WG1724189 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A3 (8L1) | Seat LEON (1M1) | Skoda OCTAVIA Combi (1U5) |
| VW GOLF IV (1J1) | VW BORA (1J2) | VW GOLF IV Variant (1J5) |
| VW BORA универсал (1J6) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 03004354 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 175 мм |
| Ширина ядра радіатора | 185 мм |
| Глибина ядра радіатора | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, A3, Octavia, Leon, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Ø отвори [мм] | 12 |
| Впускн.-Ø 1 [мм] | 65 |
| Випускн.-Ø 1 [мм] | 65 |
| Глибина мережі [мм] | 65 |
| Довжина мережі [мм] | 175 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з отвором для датчика |
| Якість | IR PLUS |
| Код товару | 03004354 |
| Матеріал бачка (радіатор) | полімерний матеріал |
| Матеріал ребра охолодження | алюміній |
| Техніка приєднання | QF |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 185 |
- Ціна: 4 374 ₴




