Радіатор інтеркулера MB C-calss (W203) 1.8-3.0D 00- NRF 30161A Avtomenu
- Немає в наявності
- Код: 30161A
6 357 ₴
+380 (68) 622-22-75
- +380 (50) 622-22-75

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
30161A

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30161A
(NRF)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 0540180002 | AHE | 718116 | AKS DASIS | 127006N |
| AUTOGAMMA | 105558 | AVA QUALITY COOLING | MS4379 | AVA QUALITY COOLING | MSA4297 |
| BSG | BSG60535001 | FRIGAIR | 07063001 | JDEUS | 817M42A |
| KALE OTO RADYATÖR | 347500 | KAMOKA | 7750111 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1551322 |
| MAHLE | CI343000P | MAXGEAR | AC630041 | MERCEDES-BENZ | 2035000000 |
| MERCEDES-BENZ | 2035000400 | MERCEDES-BENZ | 2035000600 | MERCEDES-BENZ | A2035000000 |
| MERCEDES-BENZ | A2035000400 | MERCEDES-BENZ | A2035000600 | NISSENS | 96714 |
| PRASCO | ME026N002 | PRASCO | MS4379 | PRASCO | MSA4297 |
| TOPRAN | 408158 | VALEO | 817760 | VEMO | V30601295 |
| WILMINK GROUP | WG1723745 | WILMINK GROUP | WG1793976 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz C-CLASS (W203) | Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S203) | Mercedes-Benz C-CLASS Coupe Sport (CL203) |
| Mercedes-Benz CLK (C209) | Mercedes-Benz CLK кабрио (A209) | Mercedes-Benz SLK (R171) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 30161A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 125 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 50 |
| Довжина мережі [мм] | 650 |
| Код товару | 30161A |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 125 |
- Ціна: 6 357 ₴




