Радіатор інтеркулера Citroen Jumpy/Peugeot Expert 2.0HDi 06- NRF 30242 Avtomenu
- Немає в наявності
- Код: 30242
7 800 ₴
+380 (68) 622-22-75
- +380 (50) 622-22-75

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
30242

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30242
(NRF)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AHE | 709055 | AHE | 709055O | AKS DASIS | 067007N |
| AUTOGAMMA | 105720 | AVA QUALITY COOLING | CNA4270 | CITROËN | 0384P2 |
| CITROËN | 144010980 | CITROËN | 14401098000 | DIEDERICHS | DCA1043 |
| FRIGAIR | 07033009 | JDEUS | RA8210440 | KALE OTO RADYATÖR | 350860 |
| MAGNETI MARELLI | 351319201650 | MAGNETI MARELLI | 351319204140 | MAHLE | CI440000P |
| NISSENS | 96467 | PEUGEOT | 0384P2 | PEUGEOT | 144010980 |
| PEUGEOT | 14401098000 | PRASCO | CI942N003 | PRASCO | CNA4270 |
| PROFIT | 17800168 | VALEO | 818583 | VAN WEZEL | 09004270 |
| WILMINK GROUP | WG1723807 | WILMINK GROUP | WG1735745 | WILMINK GROUP | WG2208212 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | Citroen DISPATCH | Citroen DISPATCH фургон |
| Peugeot EXPERT Tepee (VF3V_) | Peugeot 807 (E) | Peugeot EXPERT фургон (VF3A_, VF3U_, VF3X_) |
| Peugeot EXPERT c бортовой платформой/ходовая часть |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 30242 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 300 мм |
| Ширина ядра радіатора | 144 мм |
| Глибина ядра радіатора | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C8, 807, Jumpy, Expert |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 80 |
| Довжина мережі [мм] | 300 |
| Код товару | 30242 |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 144 |
- Ціна: 7 800 ₴


