Сальник розподільного валу Lexus ES/RX/Toyota Camry 3.0/3.3 96-08 (38x50x10.5) ELRING 801.540 Avtomenu
- Немає в наявності
- Код: 801540
339 ₴
+380 (68) 622-22-75
- +380 (50) 622-22-75

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
801540

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
801.540
(ELRING)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | OS8398 | CORTECO | 19035194B | GLASER | P7761901 |
| TOYOTA | 9031138034 | TOYOTA | 9031138051 | VICTOR REINZ | 815357200 |
| WILMINK GROUP | WG1005001 | WILMINK GROUP | WG1163583 | WILMINK GROUP | WG1225595 |
| WILMINK GROUP | WG1250575 | WILMINK GROUP | WG1920562 | ZEKKERT | DI3538 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Lexus RX (MCU15) | Lexus ES (MCV_, VZV_) | Lexus RX (MHU3_, GSU3_, MCU3_) |
| MITSUOKA OROCHI | Toyota CAMRY (_CV2_, _XV2_) | Toyota CAMRY SOLARA кабрио (MCV3_, ACV3_) |
| Toyota CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) | Toyota CAMRY SOLARA кабрио (MCV2_, SXV2_) | Toyota ALPHARD (ATH1_, MNH1_, ANH1_) |
| Toyota CAMRY SOLARA купе (MCV3_, ACV3_) | Toyota HIGHLANDER (_MCU2_, _ACU2_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 801540 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 10.5 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, Solara, Orochi, Alphard, Highlander, RX, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 10,5 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Код товару | 801540 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 50 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | ASW |
- Ціна: 339 ₴




