Сальник розподільного валу Lexus LS/GS 97-11 (71x85x10) 1UZ-FE/3UZ-FE ELRING 511.930 Avtomenu
- Немає в наявності
- Код: 511930
1 005 ₴
+380 (68) 622-22-75
- +380 (50) 622-22-75

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
511930

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
511.930
(ELRING)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CORTECO | 19036809B | GLASER | P9326901 | REINZ | 811045200 |
| TOYOTA | 9031171001 | TOYOTA | 9031171002 | TOYOTA | 90311A0004 |
| VICTOR REINZ | 811045200 | WILMINK GROUP | WG1163427 | WILMINK GROUP | WG1226009 |
| WILMINK GROUP | WG1705927 | WILMINK GROUP | WG1791479 | WILMINK GROUP | WG1967915 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Lexus LS (UCF20) | Lexus LX (UZJ100) | Lexus LS (UCF30) |
| Lexus GS (GRS19_, UZS19_, GWS19_) | Lexus SC (UZZ40_) | Lexus GX (_J12_) |
| Lexus GS (UZS161, JZS160) | Toyota LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) | Toyota LAND CRUISER 100 (UZJ100) |
| Toyota SEQUOIA (_K6_) | TOYOTA (FAW) LAND CRUISER 200 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 511930 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 71 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | GS, Land Cruiser, LX, GX, Sequoia, SC, LS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Код товару | 511930 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 85 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | AS |
- Ціна: 1 005 ₴




